Gebelik belirtisi akıntı

Gebelik belirtilerinizi isim vermeden direkt doktora sormak için tıklayın.

Veya kürtaj düşünüyorsanız, İstanbul'da kürtaj yapan doktorlar için tıklayın.

Cinsel ilişkiden itibaren eğer döllenme oldu ise bir hafta içinde gebelik belirtisi akıntı ve diğer emareleri görmeye başlamanız nadir değildir. Yeşilçam Türk filmlerinde rastladığınız gebelik belirtileri gibi, bulantı, kusma, baş dönmesi ve aşerme herkeste olmayabilir, olursada direkt olarak gebeliğe işaret etmeyebilir, mesela hamilelikte sıklıkla ortaya çıkan akıntı, hiç gebe olmayan kadınlardada sık görülür, gebelik belirtisi olarak akıntı ve diğer belirtiler hakkında aşağıdaki linke tıklayarak takma isim girerek bana yorum şeklinde soru günderebilirsiniz, tüm yorumlar ve sorular cep telefonu ekranıma düşüyor, dolayısı ile birkaç dak. İçinde yanıt yazabiliyorum :

Gebelikte akıntı renksiz yani şeffaf ve kokusuzdur, aslında cinsel istek esnasındada aynı akıntı geldiği için bu böyle bir akıntı ile karşılaştığınızda mutlaka hamile olduğunuzu düşünmemelisiniz. Normal zamanlarda ortaya çıkan akıntı asidiktir, ama gebelikle birlikte vajinal asidite azalır ve bazik bir akıntı oluşur, turunsol kağıt ile kontrol edilirse akıntının asitmi bazmı olduğunu anlayabilirsiniz, ama yinede gebeliği akıntı üzerinden ıspatlamak mümkün değildir.

İstenmeyen gebeliğiniz varsa ve sonlandırmak istiyorsanız maliyetler yani kürtaj fiyatları için arayabilirsiniz, yada WhatsApp  den çoçuk aldırma  fiyat listemizi isteyebilirsiniz.

Hamilelik belirtisi akıntı ne zaman başlar ? Genelde ilişkiden sonra 10. Günlerde başlar, beyaz akıntı hamilelik belirtisi mi kadınlar kulübü ? Gebelik akıntısı şeffaftır, beyaz akıntı mantar enfeksiyonu olabilir, erken gebelikte akıntı nasıl olur ? Şeffaf ve kokusuzdur, hamilelik belirtileri ilk ayda akıntı, bulantı ve kusma şeklinde olabilir, hamilelik belirtileri akıntı ve kaşıntı bazı bayanlarda ortaya çıkabilir, hamilelikte vajinal akıntı ne zaman başlar ? 3. Haftada başlar, şeffaf akıntı hamilelik belirtisi midir ? Evet ama libidoya bağlıda olabilir, hamilelik belirtileri akıntı olurmu ? Evet.
.


.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Hamilelik belirtileri en erken ne zaman belli olur ?

Gebelik belirtilerinin gerilemesi

yasal uyarılar

Bu blogda yer alan içerikler, 18 yaş ve üstü ziyaretçileri bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır, hekim muayenesi olmaksızın hiç bir şekilde hastalıkların tanı veya tedavisinde kullanılamazlar. Sağlık Bakanlığı 15 şubat 2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesi çerçevesi içinde hizmet alanımız sunduğumuz hizmetlerle ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamındadır.

Sağlık Bakanlığı hasta hakları yönetmeliğine göre bizimle iletişiminiz tamamen gizli tutulacaktır. ( Resmi Gazete Tarihi: 01.08.1998 Resmi Gazete Sayısı: 23420 )

Bu blogda anlatılan tedavi ve hastalıklar tamamen bilgilendirme , fikir edindirme amaçlıdır. Makalelerde bilimsel anlatımlar halkın anlayacağı şekle çevrilip sohbet havasında yazılmış olup , yapılan anonim yorumlar ve cevaplar başkaları için geçerli olsa bile sizin için uygun olmayabilir. 5651 sayı ve 23 mayıs 2007 tarihli kanuna göre ziyaretçi yorumlarının içerik sorumluluğu yazan kişilere aittir. Kanunlara aykırı yorumları lütfen bize bildiriniz. Anlatılan cerrahi uygulamalar sadece yazan hekime özel değil , ülkemizde birçok doktor tarafınca uygulanabilen tedavi metodlarıdır.